bramy garażowe

 

Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi producentami bram garażowych takich jak Hormann, Mirola, Wiśniowski. Daje to Państwu nieograniczoną możliwość w doborze różnorodnych systemów bram garażowych.

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy

  


Segmentowe

Segmentowe bramy automatyczne otwierają i zamykają się swobodnie pionowo w górę, dzięki czemu jest więcej przestrzeni zarówno w garażu, jak i poza nim. Wysoka technologia sprawia, że są łatwe i bezpieczne w obsłudze - mogą być obsługiwane ręcznie i automatycznie oraz pasują do każdego rodzaju budynku.


  

 

Bramy rolowane

Dzięki temu systemowi bram rolowanych zaoszczędzają Państwo miejsce w garażu i na podjeździe. Kurtyna bramy nawija się na wał do skrzynki, dzięki czemu zaoszczędzona jest przestrzeń pod sufitem. Pionowe prowadzenie kurtyny umożliwia zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed, jak i za bramą. To dobre rozwiązanie szczególnie dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe.

  


skontaktuj się z nami!