DRZWI

 

 Drzwi stalowe drzwi warszawa

W ofercie posiadamy drzwi wewnątrzklatkowe (Normal), charakteryzujące się grubością 54mm, niskim progiem aluminiowym z uszczelką i dwoma zamkami. W drzwiach Premium mamy dodatkowy, trzeci zamek i wypełnienie pianką poliuretanową.
W obydwu modelach na wyposażeniu standardowym jest system jednego klucza, laminowana ościeżnica z uszczelką i 3 bolce antywyważeniowe.

Ze względu na dużą ilość grafik i możliwych modyfikacji, zapraszamy do zapoznania się z modelami drzwi na stronie producenta:

Zobacz wybrane wzory

drzwi warszawa


Zobacz dostępne wzory

 Drzwi drewniane

Drzwi zewnętrzne stanowią najbardziej reprezentacyjny element naszego domu.
Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne wykonywane są z wysokogatunkowego drewna, odpowiednio dobieranego i klejonego warstwowo, oklejane wodoodporną sklejką. Wykonanie drzwi z drewna klejonego warstwowo zapewnia trwałość i niezawodność konstrukcji.

Przekrój drzwi zewnętrznych

          
          drzwi wejściowe piaseczno  drzwi wejściowe pruszków  drzwi wejściowe grójec       

                   

                          

           

skontaktuj się z nami!

Drzwi wejściowe


Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę nieruchomości oraz są zaproszeniem, aby ją odwiedzić. Ze względu na ważną rolę reprezentacyjną oraz praktyczną muszą być dobierane rozsądnie. Naszym klientom proponujemy różne wersje drzwi wejściowych, w tym najpopularniejsze modele:

Dążymy do tego, aby nasza oferta w kompleksowy sposób zaspokajała potrzeby inwestorów. Dlatego do drzwi wejściowych proponujemy pasujące okna PCV lub drewniane, a do tego szereg akcesoriów — parapety, przesłony, moskitiery.

Drzwi wewnątrzklatkowe i zewnętrzne

W naszej ofercie znajdziesz zarówno drzwi wewnątrzklatkowe, jak również modele zewnętrzne. Proponujemy:

Proponujemy drzwi utrzymane w różnych stylach. Dysponujemy wieloma wzorami, które doskonale wpisują się w założenia nurtu skandynawskiego, tradycyjnego, nowoczesnego, minimalistycznego czy glamour. Każdy model dostępny jest w szerokiej palecie kolorystycznej, w której prym wiodą brązy we wszystkich odcieniach.

Drzwi wewnątrzklatkowe, podobnie jak zewnętrze, mogą być wyposażone w szyby ze szkła matowego. Zapewnia ono maksymalną prywatność, lecz jednocześnie stanowi dodatkowe źródło doświetlenia wnętrz. To szczególnie ważne w korytarzach, przedsionkach, holach, i innych pomieszczeniach pozbawionych są okien.

Współpraca z nami

Do współpracy z nami zapraszamy inwestorów z całej Polski. Większe zamówienia realizujemy na terenie kraju, ale głównie działamy lokalnie w Warszawie i okolicach. Nabywcami naszych produktów — drzwi wejściowych, drzwi wewnątrzklatkowych, a także okien i akcesoriów są klienci prywatni oraz przedsiębiorcy — deweloperzy, właściciele firm remontowych oraz budowlanych z Piaseczna, Pruszkowa, Piastowa. Dołącz do ich grona!