OKNA PCV - wymiana i montaż okien

 

Dla nas, okna stanowią najważniejszy element budynku. Nie tylko zapewniają izolację cieplną i akustyczną, ale decydują również o charakterystyce i estetyce całego budynku.

Czerpiąc doświadczenie z ponad 15 letniej, niezmiennie wysokiej pozycji na rynku, oferujemy klientom szeroką gamę profili okiennych i służymy pomocą w ich doborze.
W naszej ofercie posiadamy pełną gamę profili Aluplast, takich jak Ideal 4000, Ideal 5000, Ideal 7000 czy Ideal 8000.

Szczycących się świetną renomą profili Brügmann, takich jak Brügmann AD, Brügmann ARTE czy najlepiej doposażony model Brügmann ARTE ENERGY.

Innowacyjne profile Eko-SUN, począwszy od profilu 70mm, a skończywszy na najcieplejszym w gamie, 90mm profilu z pakietem 3-szybowym w standardzie.
Posiadamy również profile o idealnym stosunku jakości do ceny, takie jak: PRIME, OVLO, ENCORE czy AVANGARDE.
Najbardziej wymagającym klientom proponujemy okna Brügmann BLUEVOLUTION. Okno pasywne na niezniszczalnych okuciach marki ROTO, grubości ramy 82 lub 92mm i pakietami 3 szyb o współczynniku 0,5k/w spowoduje uśmiech na twarzach najwybredniejszych klientów.
Wymiana okien oraz montaż okien z naszą firmą to czysta przyjemność.

,,Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każda wycena jest traktowana indywidualnie i składa się z zestawienia całej dostępnej w naszej firmie stolarki profilowej.’’


okna PCV Warszawa


     
okno
Aluplast 4000
okno
 Aluplast 5000
okno
Aluplast 7000
okno
Aluplast 8000
     
okno
EKO Sun 70
okno
EKO Sun 90
   


wymiana okien warszawa
     
okno
Brügmann Ad

 
okno
Brügmann Arte

 
okno
Brügmann Arte Energy

 
okno
Brügmann Bluevolution

 

Avangarde 7000

Avangarde 9000
okno
Encore
okno
OvloPrime
     
       
montaż okien warszawa
Salamander: SL 76

Veka Perfectline

Veka Alfaline
   
montaż okien warszawa
wymiana okien warszawa
Gaelan S 8000 IQ

Gaelan S 8000 IQ PLUS
   


Okna drewniane

Okna drewniane firmy Stolarnia wykonane są z najlepszych gatunków drewna – dębu, sosny i meranti – klejonego trójwarstwowo. Doskonałe parametry techniczne, solidne i trwałe profile oraz odpowiednio dobrany lakier zapewniają długą żywotność i wytrzymałość okna. Odpowiednio


Aluminium

W naszej ofercie posiadamy równiej profile aluminiowe o głębokości od 45mm, 60mm, jak i najlepszej w swojej klasie systemu 77HS. Systemy aluminiowe służą do zabudowy wewnętrznej jak i zewnętrznej.

okno
MB-45
  okno
MB-60
okno
MB-77HS

 

skontaktuj się z nami!