OKNA GRÓJEC

 

Nowoczesneokna.com.pl Grójec to firma z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej i okiennej. Od 15 lat służymy doświadczeniem i fachową wiedzą. Proponujemy Państwu szeroką gamę okien takich firm jak Aluplast, Eko-SUN, Brugmann, Salamander, Veka, Gealan.

Dlaczego zajmujemy się taką branżą? Ponieważ okna to jedne z najważniejszych elementów budynku. Zapewniają izolację termiczną i akustyczną, muszą być wodoszczelne, odporne na obciążenie wiatrem i szczelne. Są także elementem dekoracyjnym w domu lub w mieszkaniu i powinny wpisywać się w estetykę otoczenia. Ze względu na to, że technologie w branży stolarki otworowej zmieniają się dynamicznie, wcześniej czy później przychodzi czas na wymianę okien. Jeśli jesteś dopiero na etapie projektowania czy budowy swojego domu, możesz zastosować w nim dowolne, nowoczesne rozwiązania, które są zgodne z aktualnymi trendami. W przypadku obiektów kilkunastoletnich zachodzi konieczność wymiany okien. Na tym etapie możesz skorzystać z naszych propozycji, na które składają się wyłącznie oryginalne, markowe produkty o bardzo dobrych parametrach i estetycznym wyglądzie. Pasują do nich drzwi wewnątrzklatkowe, które również stanowią część naszej oferty.

Sprzedajemy okna firmom i inwestorom prywatnym z Grójca oraz okolic. Doskonale wpisują się one w styl budynków mieszkalnych, użytkowych, biurowych. Możesz dopasować je do swoich potrzeb pod względem rozmiaru, budowy, koloru. Nasi fachowcy nie tylko udzielą pomocy na etapie zakupu okien. Zajmujemy się także ich transportem oraz montażem — z tych usług mogą skorzystać klienci z Grójca i pobliskich miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


Nasza oferta

Jeśli nie wiesz jakie okna wybrać do swojego domu, my Ci podpowiemy. Służymy pomocą w ich doborze. Możesz wybierać spośród profili Aluplast takich jak Ideal 4000, Ideal 5000, Ideal 700 i Ideal 8000, Eko-Sun, zaczynając od 70 mm, a kończąc na 90 mm z pakietem 3-szybowym w standardzie. Najbardziej wymagającym klientom polecamy okna firmy Brugmann - Ad, Arte, Arte Energy, Bluevolution, Avangarde 7000, Avangarde 9000, Encore, Ovio oraz Prime. Oprócz tego znajdziesz u nas okna Salamander SL 76, Veka Perfectline i Veka Alfaline oraz okna Gealan - Gaelan S 8000 IQ oraz Gaelan S 8000 IQ PLUS.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego każdą wycenę traktujemy indywidualnie. Składa się ona z zestawienia całej dostępnej w firmie stolarki profilowej.
okna grójec


     
okna grójec
Aluplast 4000
okna Grójec
 Aluplast 5000
grójec okna
Aluplast 7000
grójec okna
Aluplast 8000


okna eko sun grójec

     
okno eko sun 70 grójec
EKO Sun 70
okno eko sun 90 grójec
EKO Sun 90
   


okna brugmann grójec
     
okno brug ad grójec
Brügmann Ad

 
okno brug-arte grójec
Brügmann Arte

 
okno brug arte energy grójec
Brügmann Arte Energy

 
okno bluevolution82 grójec
Brügmann Bluevolution

 

Avangarde 7000

Avangarde 9000
okno
Encore
okno
OvloPrime
     
       

okna salamander grójec


okno salamander sl 76 grójec
Salamander: SL 76
okna veka grójec

Veka Perfectline

Veka Alfaline
   
gealan grójec

Gaelan S 8000 IQ

Gaelan S 8000 IQ PLUS
   


Obsługujemy lokalizacje: Grójec

skontaktuj się z nami!