ROLETY

ROLETY MATERIAŁOWE

Oferujemy szeroki wybór rolet materiałowych. Różnorodność mechanizmów i materiałów, zapewnia możliwość dobrania rolet do każdych warunków i odmiennych gustów klientów. Przede wszystkim skupiamy się na tym, aby w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie oryginalne, starannie wykonane i łatwe w obsłudze rolety materiałowe. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie wiedzą, w jakie konkretnie osłony zainwestować, aby cieszyć się przytulnym klimatem wnętrza. Z pomocą przychodzi nasz wykwalifikowany i zaangażowany personel — specjaliści służą wsparciem na etapie pomiarów, dopasowania kolorystycznego rolet materiałowych, a także ich montażu. Usługi te realizujemy na terenie Góry Kalwarii, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa oraz pozostałych miejscowości z regionu.

Nasza oferta rolet

Nasz asortyment obejmuje najpopularniejsze typy rolet, które sprawdzają się w użytku domowym oraz biurowym. Dzięki różnym sposobom montażu i obsługi mechanizmu, każdy znajdzie produkt odpowiadający jego indywidualnym preferencjom. Naszym klientom proponujemy rolety:

  • • w kasecie z prowadnicami,
  • • w kasecie wzmocnionej,
  • • wolnowiszące,
  • • mix, tj. umożliwiające dowolne konfiguracje, odsłanianie okna z góry lub z dołu,
  • • dzień noc.

Oprócz przesłon o standardowym kształcie i rozmiarze, inwestorom proponujemy również rolety na okna dachowe. Udostępniamy kilka wersji mechanizmów, dzięki którym obsługa rolet i regulowanie ilości światła wpadającego z zewnątrz będą wyjątkowo łatwe. Szczególnie modne obecnie rolety dzień noc oraz rolety w wersji "od dołu" dają użytkownikowi wiele możliwości konfiguracji.


Dlaczego warto wybrać rolety?

Rolety to obecnie jedne z najpopularniejszych sposobów aranżacji okien. Świetnie rozumiemy ten trend! Wiemy, że szukasz przesłon, które zapewnią Ci maksimum prywatności po zmroku, a w dzień pozwolą cieszyć się światłem wpadającym z zewnątrz. Ponadto rolety materiałowe są łatwe w utrzymaniu czystości, nie gromadzą tyle kurzu co firany i zasłony, a także świetnie prezentują się zarówno w przestrzeni mieszkalnej jak i użytkowej. To wszystko sprawia, że nasze rolety trafiły już do wielu obiektów na terenie Góry Kalwarii, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa oraz okolic. Rolety materiałowe w kasecie z prowadnicami

rolety warszawa   warszawa rolety materiałowe   rolety piaseczno

Występują w strukturalnych okleinach drewnopodobnych pod kolor okien PCV. Do wyboru: mahoń, złoty dąb, orzech, ciemny dąb, winchester.

Kaseta i prowadnice może być wykonana z plastiku lub z aluminium. Ze względu na zwiększoną sztywność, rolety aluminiowe są zalecane przy szerokości ponad 120cm.

 Rolety materiałowe wolnowiszące

  

Bardzo popularny system zaciemniający, zaprojektowany zupełnie na nowo. Wyróżniający się bardzo estetycznym wykonaniem, prowadzeniem żyłkowym tkaniny – materiał zawsze będzie stabilnie trzymał się ramy okiennej, czy sznureczkiem z systemem samohamującym.

 Rolety Mix

  

Roleta materiałowa z prowadzeniem żyłkowym. Umożliwia dowolne przesłonięcie okna. Od dołu, od góry, po środku. Dowolna liczba konfiguracji i niezwykły styl.

 

 Rolety dzień/noc

     

Roleta z podwójną tkaniną w poziome pasy. Poprzez zwijanie i rozwijanie tkaniny umożliwia dokładną regulację ilości wpadającego światła do pomieszczenia. Może być wykonana w systemie w kasecie z prowadnicami lub wolnowiszącym.

 Rolety na okna dachowe

Roleta wykonana w całości z aluminium w kolorze białym, srebrnym lub ciemnej sosny. System sprężynowego naciągu tkaniny, zapewnia komfortową obsługę rolety i uniemożliwia opadania materiału.

  


 Rolety w kasecie wzmocnionej

  

System wykorzystujący wzmocnioną kasetę aluminiową, montowaną na uchwyty po całej szerokości i prowadnice przestrzenne. Taka konfiguracja umożliwia nam wykonanie kasety o szerokości do 260cm i długości materiału sięgającej ponad 3 metrów! Dostępna w każdym kolorze z palety RAL oraz pełnej gamie oklein drewnopodobnych.

 

 

Dodatki okienne kolory tkanin
 

Katalog materiałów
Materiały gładki

Katalog materiałów
Materiały z deseniem

Katalog materiałów
Materiały drukowane 

skontaktuj się z nami!