ROLETY MATERIAŁOWE

 

Oferujemy szeroki wybór rolet materiałowych. Różnorodność mechanizmów i materiałów, zapewnia możliwość dobrania rolet do każdych warunków i pod gust każdego klienta. Zapraszam do krótkiego zapoznania się z naszą ofertą.

 Rolety materiałowe w kasecie z prowadnicami

rolety warszawa   warszawa rolety materiałowe  

Występują w strukturalnych okleinach drewnopodobnych pod kolor okien PCV. Do wyboru: mahoń, złoty dąb, orzech, ciemny dąb, winchester.

Kaseta i prowadnice może być wykonana z plastiku lub z aluminium. Ze względu na zwiększoną sztywność, rolety aluminiowe są zalecane przy szerokości ponad 120cm.

 Rolety materiałowe wolnowiszące

  

Bardzo popularny system zaciemniający, zaprojektowany zupełnie na nowo. Wyróżniający się bardzo estetycznym wykonaniem, prowadzeniem żyłkowym tkaniny – materiał zawsze będzie stabilnie trzymał się ramy okiennej, czy sznureczkiem z systemem samohamującym.

 Rolety Mix

  

Roleta materiałowa z prowadzeniem żyłkowym. Umożliwia dowolne przesłonięcie okna. Od dołu, od góry, po środku. Dowolna liczba konfiguracji i niezwykły styl.

 

 Rolety dzień/noc

     

Roleta z podwójną tkaniną w poziome pasy. Poprzez zwijanie i rozwijanie tkaniny umożliwia dokładną regulację ilości wpadającego światła do pomieszczenia. Może być wykonana w systemie w kasecie z prowadnicami lub wolnowiszącym.

 Rolety na okna dachowe

Roleta wykonana w całości z aluminium w kolorze białym, srebrnym lub ciemnej sosny. System sprężynowego naciągu tkaniny, zapewnia komfortową obsługę rolety i uniemożliwia opadania materiału.

  


 Rolety w kasecie wzmocnionej

  

System wykorzystujący wzmocnioną kasetę aluminiową, montowaną na uchwyty po całej szerokości i prowadnice przestrzenne. Taka konfiguracja umożliwia nam wykonanie kasety o szerokości do 260cm i długości materiału sięgającej ponad 3 metrów! Dostępna w każdym kolorze z palety RAL oraz pełnej gamie oklein drewnopodobnych.

 

 

Dodatki okienne kolory tkanin
 

Katalog materiałów
Materiały gładki

Katalog materiałów
Materiały z deseniem

Katalog materiałów
Materiały drukowane 

skontaktuj się z nami!