OKNA PRUSZKÓW

 

Nowoczesneokna.com.pl Pruszków specjalizuje się w sprzedaży u doradztwie okien drewnianych, pcv i aluminiowych. Klientom oferujemy pełny zakres usług obejmujący profesjonalne doradztwo, montaż i serwis pogwarancyjny. Posiadamy asortyment profili okiennych takich producentów jak Aluplast, Eko-Sun, Brugmann, Salamander oraz Gealan.

Co nas wyróżnia? 15-letnie doświadczenie w branży budowlanej i okiennej, nieustająca pasja, z jaką podchodzimy do każdego klienta oraz przywiązanie do najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę, z tego że okna to jedne z najważniejszych elementów w Twoim domu. Muszą zapewniać idealną izolację termiczną i akustyczną, powinny być odporne na obciążenie wiatrem i szczelne. Spełniają także funkcję dekoracyjną i powinny współgrać z otoczeniem domu lub mieszkania.

Proponujemy profile okienne następujących firm: Aluplast -Ideal 4000, Ideal 5000, Ideal 700 i Ideal 8000, Eko-Sun - 70 mm i 90 mm, Brugmann - Ad, Arte, Arte Energy, Bluevolution, Avangarde 7000, Avangarde 9000, Encore, Ovio oraz Prime, Salamander SL 76 , Veka - Perfectline i Veka Alfaline i Gealan - Gaelan S 8000 IQ oraz Gaelan S 8000 IQ PLUS. Wszystkie proponowane przez nas profile mają atrakcyjne ceny. U nas zawsze cena współgra z jakością.

skontaktuj się z nami!Obsługujemy lokalizacje: Pruszków